FOLIA MAGNETYCZNA BIAŁA 07 MM

cena netto:160.00
  • folie reklamowe
    folie reklamowe

 Minimalna cena 70 zł/szt. netto

Folia magnetyczna jest łatwo usuwalnym nośnikiem reklamy. Najczęściej jest wykorzystywana do tworzenia reklamy wizualnej na pojazdach służbowych, gadżetów reklamowych na metalowe elementy w postaci breloków, notesów, magnesów na lodówkę. Występuję w wersji czarnej plain oraz z białą okleiną przeznaczoną do druku.

Dostępna w rolach o szerokości 61cm i grubości 0,4mm, 0,5mm, 0,6mm, 0,7mm oraz 2mm.

 


 

Właściwości produktu

Folia magnetyczna o grubości 0,7 mm. Kolor biały. Szerokość rolki 61 cm. Ilość 1 mb.

 

OPIS:

Jednostronnie namagnesowana folia FLEXIMAG, przeznaczona do tworzenia łatwej w demontażu reklamy wizualnej w postaci gadżetów reklamowych tj. magnesów na lodówkę, notesów magnetycznych, breloczków, tablic informacyjnych oraz krótkookresowej reklamy na samochodach. Reklama wykonana z takiej folii jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczenia powierzchni, na którą jest naklejana. Ze względu na swoje właściwości magnetyczne oraz łatwy montaż i demontaż, folia magnetyczna może być wykorzystywana do wykonania reklamy w dowolnym miejscu i czasie.

 

DANE TECHNICZNE:

 

Folie magnetyczne powstają poprzez zmieszanie gumy syntetycznej z proszkiem ferrytowym, a następnie ugniatanie i formowanie wytłoczne.

 

(BH max)- wewnętrzna siła w magnesie-jest to punkt, w którym powstaje największa energia wytworzona przez folię magnetyczną, punkt optymalny.

 

(Br) Indukcja magnetyczna-wskazuje na gęstość pól magnetycznych w materiale po saturacji, mierzona jest w zamkniętym obwodzie magnetycznym. Jest wymiernym wskaźnikiem siły przyciągania folii magnetycznej.

 

HcB Koercja pola magnetycznego-wartość przeciwnego pola magnetycznego, któremu należy poddać materiał magnetyczny, aby miał on wartość BR=0. Wartość ta wskazuje zdolność materiału magnetycznego do utrzymywania swojej siły magnetycznej w stanie niezmienionym.

 

 

*Metoda Shore’a polega na określaniu twardości próbki za pomocą pomiaru jej sprężystości, zaś odkształcenie trwałe materiału (odcisk) odgrywa tylko niewielką, pośrednią rolę. Przy pomiarze twardości skleroskopem Shore’a w nowszej konstrukcji bijak o masie m (najczęściej 20g), zakończony diamentowym zaokrąglonym ostrzem pomiarowym, opada pionowo, swobodnie, w prostopadle do mierzonej powierzchni ustawionej rurce, z wysokości h (najczęściej112 mm). Przy uderzeniu bijaka w badany materiał część siły opadania, zależna od wielkości granicy sprężystości materiału, wywołuje powstanie niewielkiego trwałego odcisku. Pozostała część energii opadania zmienia się w odkształcenie sprężyste próbki i bijaka i jest po uderzeniu przyczyną odskoku bijaka od Próbki w rurce. Im twardsza jest próbka, tym większa jest wysokość odskoku bijaka. W zazwyczaj stosowanych skleroskopach Shore’a skala jest podzielona na 130 równych części (nie w mm).  Do celów porównawczych stosuje się niskostopową próbkę zahartowanej stali eutektoidalnej, która ma twardość wg Shore’a 100 (jednostek skali odskoków).

 

 

 

 

 

 

 

 

Banery Poznań, druk wielkoformatowy, drukarnia, druk banerów, magnesy z nadrukiem, nadruk na magnesie, magnesy na auto