O SYSTEMIE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

  

  Oferujemy nowy system do reklam mało i wielkoformatowych, wykonany z aluminiowych elementów i idealny do montażu zaoczkowanych banerów.

  Konstrukcje ścienne do samodzielnego montażu to eleganckie rozwiązanie do montażu banerów na ścianach budynków - wewnątrz i na zewnątrz. Rury aluminiowe różnej długości umożliwiają łatwe dopasowanie banerów o dowolnym wymiarze. Montaż jest prosty i szybki, są one praktyczną alternatywą dla standardowych rozwiązań.

  Jest to rozwiązanie mające szczególne zastosowanie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Doskonale spełnia swoja rolę na parkingach oraz w pobliżu centrów handlowych. Jest także atrakcyjnym uzupełnieniem dekoracyjno-informacyjnym przy wejściach do kin, teatrów lub obiektów sportowych. Nadaje się też doskonale do tworzenia szyldów reklamowych, tablic reklamowych oraz informacyjnych. 

  Odporne na warunki zewnętrzne ramy  mocowane wraz z banerem  za pomocą specjalnych napinaczy, stając się w ten sposób doskonałą płaszczyzną do umieszczenia reklamy i akcji promocyjnych oraz mogą spełniać rolę tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych.

  System samodzielnego montażu został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów. Możliwości są nieograniczone. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Baner musi być zaoczkowany. Montaż małego baneru może wykonywać jedna osoba. Istnieje możliwość łączenia kilku ram w celu uzyskania większego i lepszego efektu wizualnego.