DRUK WIELKOFORMATOWY

Druk wielkoformatowy zewnętrzny oraz wewnętrzny dużych rozmiarów banery, siatki oraz różnego rodzaju folie.

 • banery_reklamowe_5.png

  BANERY REKLAMOWE

  Materiał stosowany do długo i krótkookresowych ekspozycji na zewnątrz jak i wewnątrz o zadruku jednostonnym i dwustronnym.  Poszczególne bryty banera  po wydrukowaniu mogą być łączone tworząc reklamę wielkiego formatu o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych. Frontlit to baner  zadrukowany jednostronnie, stosowany do długo jak i krótkookresowych ekspozycji wewnętrznych jak i zewnętrznych.

 • papier_bbs-1.jpg

  PAPIER BILLBOARDOWY BBS

  Papier BBS to materiał do druku grafiki z przeznaczeniem na billboardy. Ekspozycje krótkookresowe zewnętrzne, głównie na tablicach billboardowych  o wymiarach 5x2,4m lub 6x3m. Oferujemy również usługę wyklejenia papieru blue back side na billboardach i przyczepach reklamowych

 • siatka mesh

  SIATKA MESH

  Siatka mesh - materiał wykonany na bazie tkaniny poliestrowej z powłoką PCV, przepuszcza powietrze i promienie słoneczne. Materiał ten stosuje się w miejscach o dużej intensywności wiatru, na dużych budynkach  tak aby nie zasłaniać światła. Materiał nadaje się do łączenia  w bardzo duże powierzchnie takie jak elewacje budynków i wolnostojące konstrukcje. Zależnie od sposobu montażu stosuje się odpowiednie wykończenia: 

 • Folia reklamowa

  FOLIE WYCINANE

  Folie ploterowe ORACAL to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze znajdujące zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych etc. Tanie folie kolorowe do zastosowania w domu, na zewnątrz, do aplikacji na okna, drzwi, meble.

 • folie drukowane

  DRUK NA FOLII

  Miękkie folie samoprzylepne mają szerokie zastosowanie. Przeznaczone są do aplikacji na płaskie powierzchnie, m.in. tablice, szyldy, grafiki samochodowe, witryny sklepowe. Oferujemy folie samoprzylepne w wersji matowej lub błyszczącej. Bez względu na to, na które się zdecydujecie będą stanowiły bardzo prostą, a zarazem efektywną reklamę.  Na życzenie klienta zapewniamy montaż.

 • FOLIA MAGNETYCZNA

 • CANVAS

  Płótno Canvas to lniana tkanina podobna swoją strukturą do płótna malarskiego, doskonale nadaje się do wysokiej jakości reprodukcji zdjęć, malowideł i portretów. Nie drogi elastyczny materiał do zastosowań artystycznych, dający doskonałą jakość po dobrej cenie. Druk solwentowy umożliwia uzyskanie materiału odpornego na działanie wilgoci.

Sortuj wg: